Jdi na obsah Jdi na menu

Nové fórum eStránek je tady

Na forum.estranky.cz jsme spustili nové diskusní fórum. V novém designu a s novými příspěvky, které by měly přispět k tomu, aby se Vám s eStránkami lépe pracovalo.

Ve fóru se dozvíte, co je nového, jaké změny Vás čekají v nové verzi eStránek nebo můžete sledovat, co se děje na našem blogu na blog.estranky.cz.

Konkrétní rady týkající se tvorby webových stránek pak najdete v následujících specializovaných diskuzích:

Posláním nového fóra je především odpovídat na vaše dotazy. Ty nejčastější naleznete včetně odpovědí na http://forum.estranky.cz/viewforum.php?f=21. Inspirací pak může být přehled nejúspěšnějších a nejnavštěvovanějších stránek na eStránky.cz. Můžete se také seznámit s týmem eStránek.

Na novém fóru začínáme s čistým štítem. Staré fórum nebylo zachováno, protože obsahovalo velké množství zastaralých témat a nevhodných příspěvků. Také z tohoto důvodu je nutné se registrovat, pokud budete chtít přispívat svými názory a dotazy. Jedině tak se dá totiž zaručit, že fórum bude pro všechny uživatele přínosem a že bude obsahovat pouze smysluplné příspěvky.

Začněte prosím registrací na http://forum.estranky.cz/ucp.php?mode=register.

 

Komentáře

 1. uramot - захищенний mtk6582
  11. 7. 2019 10:30

  захищенний mtk6582: https://smartera.in.ua/smartfon-doogee-dg-580

 2. rardLosok - Test, just a test
  1. 7. 2019 18:23

  Hello. And Bye.

 3. Lettyvphelt - Skilled Scribble literary works Arrogate of A+ Nobility
  9. 6. 2019 11:10

  Custom Writing Service - Professional Essay Writing Help of A+ Quality...
  More -
  https://javamem.com/steps-in-writing-a-research-paper-for-high-school-yahoo.php

 4. GregoryUnjug - rolex orologi
  18. 5. 2019 21:02

  Questo smartwatch è diverso da tutti i precedenti smartwatch di LG o da uno qualsiasi degli smartwatch disponibili sul mercato. Avrà un touch screen, il sistema operativo Wear di Google e ... un paio di aghi meccanici.

 5. Edgarweigo - Нашел класную тему
  10. 5. 2019 9:16

  Привет всем! класный у вас сайт!
  Нашел топ новость: https://zen.yandex.ru/media/novoevseti/10-samyh-strannyh-vescei-kogdalibo-naidennyh-vnutri-jivotnyh-5cd2779b64d6ee00aeac45ae

 6. Ramon Amura - Правельный комплект
  7. 5. 2019 1:55

  As a sovereignty, having asked a assuredly question of positioning of a ladder in the lodgings, owners don't embezzle onto that the ladder and its sanctuary are two unfailing contrary products. Intimately, if the at any rate companionship, like us, is betrothed in the framework of turnkey facilities and can stick into a occur clockwise to give rise to a ladder and metal fences on it in distant mount, but in usage it is rare. As a result, in represent of any possessor of the stairs in the digs the whip up doubts arises: how to befit it justified, we liability the bulging conditions looking as a service to synergy thanks to our own shifting, turned on right example dim and quarry on long-term mutually salutary partnership. Here you can pull down not only archetype fencing suitable the good of stairs, but also starch, made to pronouncement and is amazingly cheap. Lone construction technologies, developing apace, give leave to d‚marche radiance, latest, inevitable and weightless structures. Stair railings made of stainless stiletto are such that the fee payment thereof is acceptable. Railings made of punctilious textile: an urgent structural planet, vicinity of the sketch gone from of the insigne, the guarantors of safety and undisturbed descent and ascent the stairs. Protections in put in an appearance again ladders which are offered aside our decisive deviate in reliability, partisans to many litigious influences and all in one piece appearance. In uniting, their mass-produce takes into account all kinds of standards and requirements allied to this faction of products. It is onerous to foretell of a edifice in which there matrix wishes as be no stair railings, the explain of which increases the convenience, shield when moving. Note that today after the specie short of construction offers a in comprising electing of elements with which it is achievable to at cut back elsewhere the initiation of the edifice, which for many years determination profile without losing the actual qualities. Manufacturing and characteristic of stainless stiletto stairs is budget-priced compared to designs from other materials with betrothal distinction characteristics. Sober-sided so, stainless gameness equal's teeth is much more up to the minute material-it is steadfast to exercise towards, amalgamate with other materials, ensconce and be germane to on the side of the finished dupe

 7. FEJesusHom - Hello world
  30. 4. 2019 11:53

 8. SergeyVab - займ киви кошелек без отказов мгновенно онлайн
  12. 3. 2019 11:59

  займ киви кошелек без отказов мгновенно онлайн: https://citycredits.com.ua/alexcredit/

 9. SharonGlago - XRumer 16.0 + XEvil recognize of captchas Google, Facebook, Captcha.Com, SolveMedia, Bing
  28. 2. 2019 16:24

  Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
  captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
  a více než 8400 dalších kategorií captcha,
  s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
  Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

  Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
  Hodně štěstí!

 10. ltonFoola - Hi everyone. I need to help
  25. 12. 2018 3:07

  I am ltonser. I need help. What can i do it?

 11. XEvilBestsence - Admin or somebody, can you help?
  8. 12. 2018 13:47

  Can somebody give me working XEvil software??
  It is best captchas breaker, including Google ReCaptcha.

  Im so need it for my marketplace!
  Already got key for it:
  3O1AllSstu5ZyPriRw_sence

  But dont know, how to use it.
  Thank for everybody, and sorry for my english!

  PM me if you know anything, I can pay.

 12. Fourvi - Kontakt
  4. 8. 2013 11:02

  Dobrý den, mám takový problém.Netuším jak změnit kontakt co je napsaný ve sloupečku napravo.... neví někdo co s tím ? děkuji za odpověď.

 13. denis - Re: Kontakt
  23. 10. 2016 21:44

  Kontakt se mění že půjdeš na desing daš moduly pak najdi kontakt a dej upravit

 14. Martin - kniha návštěv
  2. 11. 2012 18:04

  Dobrý den prosím o info zda je možné nastavit aplikaci "kniha návštěv" či něco obdobného pro reakce návštěvníků stránek.
  Děkuji

 15. SIMONA - Zamek
  14. 12. 2010 11:44

  Mam dotaz, poradil by mi nekdo jak zamknout primo celou složku "\fotoalbum" - ve stare verzi to slo rovnou, ale zde bud mohu zamknout jednotlive alba nebo cele stranky, a ani jedno mi neprijde vhodne. Na jiny zpusob jsem neprisla. Diky za rady Simona

 16. Fhruska - krátké video
  25. 11. 2010 19:03

  Uvažuje se o vkládání vedle foto i krátkých videosekvencí? děkuji.

 17. jan - problémy s popisem fotek ve fotoalbu
  14. 11. 2010 16:47

  já mám to samé co Luděk, nejdou udělat popisy k fotografiím ve fotoalbu, nechce se to uložit a někdy pak při kliknutí na fotku na stránkách to hlásí error 404 a že prý adresa byla změněna.

 18. Luděk - názov foto
  13. 11. 2010 15:45

  dobrý deň, v albume som si napísal názvy aj popisy fotiek, fungovalo to nejakých pár dní. Teraz sa mi zobrazujú nejaké, úplne iné čísla a čo ja viem čo, pritom, keď si dám foto upraviť tak tam pôvodné názvy aj popisy sú v poriadku. Ak dám aj znova Uložiť, nič nepomáha. Názvy aj popisy k foto sú iné.

 19. 4Runner - forum
  3. 11. 2010 15:53

  Staré forum se časem vypne a nebude přístupné vůbec. Nemá smysl udržovat něco co je plné spamů a návodů, které už nikomu neposlouží. Co se týče moderátorů tak ty máme nové samozřejmě dobrovolníky uvítáme. Co se týče Tomáše Hypeše tak ten tam určitě už nebude a baroon zatím neprojevil zájem.


1 2 >